PROGRAM OBOZU

SESJE DESKOROLKOWE I TEMATYCZNE

W ciągu zwykłago dnia obozowego, kiedy  nie MAMY INNYCH PLANÓW NP. CAŁODNIOWEJ WYCIECZKI, ORGANIZUJEMY 3 SESJE POŚWIĘCONE AKTYWNOŚCIOM DESKOROLKOWYM I POZA DESKOROLKOWYM. W TRAKCIE SESJI PRZEDE WSZYSTKIM ZAJMUJEMY SIĘ POSZERZANIEM UMIEJĘTNOŚCI JAZDY NA DESKOROLCE W FORMIE ĆWICZEŃ Z INSTRUKTORAMI/ WE WŁASNYM ZAKRESIE POD OKIEM INSTRUKTORA. 

ĆWICZENIA DESKOROLKOWE ODBYWAJĄ SIĘ Z PODZIAŁEM NA GRUPY ZAAWANSOWANIA.

W TYM CZASIE RÓWNIEŻ ODBYWAJĄ SIĘ WARSZTATY ARTYSTYCZNE/RUCHOWE/MUZYCZNE, WYJŚCIA NA BASEN, MNIEJSZE WYCIECZKI W OKOLICY, GRY I ZABAWY. 

SZKOLENIA SAVETY NA MATERACACH

Na deskorolce nie mA miękkiej gry- JAK SIĘ NIE WYWRÓCISZ, TO SIĘ NIE NAUCZYSZ! GRUNT ABY ROBIĆ TO DOBRZE I PODCZAS KAŻDEJ WYWROTKI MINIMALIZOWAĆ RYZYKO PONIESIENIA OBRAŻEŃ. SZKOLENIA SAVETY TO SPECJALNIE PRZYGOTOWANE AKTYWNOŚCI TAKIE JAK NAUKA UPADKÓW Z WYKORZYSTANIEM MATERACY W RÓŻNYCH SYTUACJACH NA SKATEPARKU. POCZĄWSZY OD PŁASKIEJ POWIERZCHNI PO PORĘCZE I SCHODY. 

NASI INSTRUKTORZY PODCZAS LEKCJI PRZYWIĄZUJĄ SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ DO ASEKURACJI, KTÓRA NA POCZĄTKU JEST KLUCZOWA ABY OGRANICZAĆ UPADKI I PRZYSPIESZYĆ PROGRESS.  

EVENTY

w trakcie SESJI DESKOROLKOWYCH NIE TYLKO ĆWICZYMY I UCZYMY SIĘ.

DLA OBOZOWICZÓW ZAPLANOWANE SĄ RÓŻNE EVENTY: ZAWODY, GRY I ZABAWY DESKOROLKOWE. KONKURENCJE BEST TRICK, PRZEJAZDY, WYŚCIGI CZY GRY TERENOWE. ODGRYWANE DRUŻYNOWO I INDYWIDUALNIE.

CHCIELIBYŚMY POMÓC OBOZOWICZOM ZŁAPAĆ BALANS W ŚWIECIE KONKURENCJI. LICZY SIĘ TU I TERAZ, DOBRE RELACJE Z ZIOMKAMI ZABAWA PODCZAS ROZGRYWEK. BĘDĄ NAGRODY I BĘDĄ PIERWSZE MIEJSCA ALE NAJWIĘKSZĄ WAGĘ PRZYŁOŻYMY DO TEGO, ABY KAŻDY CZUŁ ŻE ZROBIŁ DLA SIEBIE COŚ FAJNEGO 🙂

SPOTY

PRZYGOTOWUJEMY OKOLICZNĄ INFRASTRUKTURĘ W BEZPIECZNY SPOSÓB TAK ABY UROZMAICIĆ MOŻLIWOŚCI JAZDY NA DESKOROLCE TYM ZAAWANSOWANYM I POCZĄTKUJĄCYM SKEJTOM. 

W ZESZŁYM ROKU WYPUŚCILIŚMY WODĘ Z BASENU I POWSTAŁA NOWA PRZESTRZEŃ DO JAZDY. CIEKAWE, CO SPOTKA WAS NA TEGOROCZNEJ EDYCJI?

SESJE FOTO I VIDEO

Dzieciaki mogą stanąć po obu stronach obiektywu. Na sesjach uczymy się nagrywać, robić FOTKI, A także UCZYMY SIĘ  współpracy z Kamerzystą i FOTOGRAFEM.  WIECZORAMI OGLĄDAMY NASZE MATERIAŁY, ANALIZUJEMY I WYCIĄGAMY WNIOSKI. 

WaRSZTATY ARTYSTYCZNE

SZTUKA TO NIEODŁĄCZNY ELEMENT KULTURY SKATE. NASI OBOZOWICZE CZĘSTO MAJĄ ARTYSTYCZNE ZAJAWKI I POMAGAJĄ NADAĆ CAMPUSOWI ORYGINALNY KLIMAT  SWOIMI PRACAMI. GDY OBOZOWICZE SĄ ZMĘCZENI JAZDĄ, REALIZUJEMY NASZ PROGRAM  WARSZTATÓW ARTYSTYCZNYCH.

WODNE AKCJE

CZYM BYŁABY WAKACYJNA, SŁONECZNA PRZYGODA BEZ MOŻLIWOŚCI SCHŁODZENIA SIĘ W BASENIE CAŁĄ EKIPĄ? RELAKS I ZABAWY W BASENIE TO Z PEWNOŚCIĄ PLAN NA TE NAJCIEPLEJSZE DNI W GODZINACH SZCZYTU.

W TYM ROKU MAMY W POBLIŻU BASEN OTWARTY „LEŚNY POTOK” ORAZ KRYTY AQUAPARK „ORKA” NA DESZCZOWE DNI . NIE ZAPOMNIJCIE STROJÓW!

ZABAWA Z MUZYKĄ

WIECZORNE SESJE FREESTYLE BATTLE, KARAOKE LUB KONCERTY OBOZOWYCH ZESPOŁÓW? PRZYGOTUJCIE SIĘ NA UBAW PO PACHY W  KLUBIE MUZYCZNYM NA CAMPUSIE! 

Młody ceramik- MUZEUM CERAMIKI

Z myślą o poznaniu bliżej kultury miasta Bolesławiec przygotowaliśmy wyjście na warsztaty, podczas których dzieci mogą rozwinąć swoje zdolności manualne i wrażliwość artystyczną. ŻYWA LEKCJA lokalnej historii, w trakcie której dzieci ulepią gliniane naczynia, a następnie własnoręcznie je pomalują. Warsztaty ceramiczne prowadzone są przez doświadczonych pracowników, którzy podczas zajęć plenerowych objaśnią najmłodszym tajniki garncarskiego fachu, zorganizują zabawy i quizy, a ponadto oprowadzą dzieci po fabryce. Każdy uczestnik otrzymuje dyplom Młodego Ceramika.

KRYTY OBIEKT

WIADOMO, ŻE DESZCZ BLOKUJE JAZDĘ NA DWORZE A POGODY NIE WYCZARUJEMY. 

POJAWI SIĘ KRYTY OBIEKT TUŻ PRZY NASZYM HOTELU, KTÓRY ZREKOMPENSUJE NAM EWENTUALNE DESZCZOWE SESJE. 

Z doświadczenia wiemy, że w tym okresie trudniej trafić na deszczowe tygodnie ale gdyby nam nie odpuszczał, dodatkowo odbędzie się całodniowa autokarowa wycieczka na duży kryty skatepark. 

KIEDY JEST MOKRO TO RÓWNIEŻ DOBRY CZAS NA WARSZTATY ARTYSTYCZNE, VIDEOCOATCHING, ĆWICZENIA OGÓLNOROZWOJOWE ITP.

WYCIECZKA AUTOKAROWA

PRZEWIDZIANA JEST WYCIECZKA AUTOKAROWA W trakcie TURNUSU. POZWOLIMY SOBIE NA RAZIE NIE ZDRADZAĆ CELU 🙂 DO DYSPOZYCJI MAMY DUŻY KRYTY SKATEPARK W RAZIE ZŁEJ POGODY LUB INNY CIEKAWY OBIEKT.